Kurumsal

MEKSER MÜHENDİSLİK

Firmamız 25 yıllık sanayi deneyimi ile yüksek kaliteli ürün ve hizmet üretimi yapmaktadır. MEKSER Mühendislik , teknik kadrosu ve organize sanayide bulunan gelişmiş üretim tesisi ile endüstriyel ürünler için hizmet vermektedir. Firmamızın çok sayıda tescilli patenti ve endüstriyel tasarımı bulunmaktadır. Firmamız ülkemize , çevremize, bulunduğumuz  şehre , katma değerde bulunmayı ve sanayimizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Tüm ürünlerimiz yüksek malzeme kalitesi ile sağlam ve titizlikle, güçlü bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Organize sanayi bölgesinde fabrikamızla güçlü ticari yapımız ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.
Yaklaşımımız

Çalışkanlık, dürüstlük ve sabır.

01
Vizyonumuz
Firmamız 25 yıllık sanayi deneyimi ile yüksek kaliteli ürün ve hizmet üretimi yapmaktadır. MEKSER Mühendislik , teknik kadrosu ve organize sanayide bulunan gelişmiş üretim tesisi ile endüstriyel ürünler için hizmet vermektedir. Firmamızın çok sayıda tescilli patenti ve endüstriyel tasarımı bulunmaktadır. Firmamız ülkemize , çevremize, bulunduğumuz şehre , katma değerde bulunmayı ve sanayimizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Tüm ürünlerimiz yüksek malzeme kalitesi ile sağlam ve titizlikle, güçlü bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Organize sanayi bölgesinde fabrikamızla güçlü ticari yapımız ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.
02
Misyonumuz
Kalite gerekliliklerini yerine getirerek ve bilimsel yöntemleri kullanarak, işimizi sürekli geliştirmek, bu sayede iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve çevreye değer katan bir kuruluş olmaktır.
03
İlke ve Değerlerimiz
Firmamızdan talep edilen ürün ve hizmetleri, kalite kontrolün herkesin işinin olduğu bilinci ile,  insana, çevreye, topluma ve devlete saygılı olarak, müşteri memnuniyetini artırarak ve sürekli gelişmeyi hedefleyerek karşılamaktır. Çevre Politikamız Kalite gerekliliklerinin yanında, Üretimlerimizde ve yatırımlarımızda çevre mevzuatlarına uygun, İnsanlara, hayvanlara, bitki örtüsüne,  zarar vermeyen ürünler ve tesisler yapmaktır. İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız “Önce İnsan” felsefesi ile, üretim ve hizmet çalışmalarımızı gerçekleştirmek, gerekli kanun, yönetmelik ve kurallara çalışanlarımızla birlkte uymak, ruhen ve bedenen, sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir iş ortamı oluşturmaktır.